Ο υποψήφιος Δήμαρχος Λυκόβρυσης – Πεύκης, Μάριος Ψυχάλης, καθώς και στελέχη της παράταξης βρέθηκαν στα σχολεία και κοντά στους μαθητές, παρακολουθώντας την τελετή αγιασμού για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/09/374520841_765115918960514_1897044327890970567_n-1024x683.jpg)
Από το γραφείο τύπου της παράταξης “Δήμος Μπροστά+” εκδόθηκε η παρακάτω ανακοίνωση:
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/09/374247246_765116195627153_4531849615012318245_n-1024x683.jpg)
Το πρώτο «κουδούνι» της νέας σχολικής χρονιάς ακούστηκε και τα σχολεία της πόλης μας γέμισαν χαρούμενα, παιδικά χαμόγελα, με όνειρα και ελπίδες για το μέλλον.
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/09/376812378_765116818960424_8779091800302605097_n-683x1024.jpg)
Παρά το μουδιασμένο κλίμα των ημερών, ο υποψήφιος Δήμαρχος Λυκόβρυσης – Πεύκης, Μάριος Ψυχάλης και στελέχη της παράταξης «δήμος Μπροστά+», παραβρέθηκαν στους καθιερωμένους αγιασμούς των σχολείων και είχαν την ευκαιρία να συνομιλήσουν και να ανταλλάξουν ευχές με μαθητές, γονείς και εκπαιδευτικούς.
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/09/374185171_765116698960436_4814006189396009911_n-1024x683.jpg)