Ενημέρωση για τις εξελίξεις γύρω από την επιστροφή του φαρμακείου του ΕΟΠΥΥ στη Νέα Ιωνία έκανε ο Δήμαρχος Παναγιώτης Μανούρης.
Υποστήριξε πως το θέμα θα λήξει στην ερχόμενη συνεδρίαση του ΔΣ του ΕΟΠΥΥ και εντός 15 ημερών θα επιστρέψει στον χώρο του Κέντρου Υγείας. Μέχρι τότε ο Δήμος θα συνεχίζει να προσφέρει μεταφορά με το ειδικό λεωφορείο για τον προσωρινό χώρο του φαρμακείου στην Αγία Παρασκευή.
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240313_100131-1024x585.jpg)