Η παράσταση της θεατρικής ομάδας του Ε.ΣΥ.Ν. (Εθνικού Συμβουλίου κατά των Ναρκωτικών) “Εμείς οι άλλοι” ανεβαίνει στον Ιωνικό Σύνδεσμο. Η παράσταση θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 1 Ιουνίου 2024 στις 8.00′ μ.μ. στην αίθουσα του 3ου Λυκείου Νέας Ιωνίας “Γιώργος Μιχαηλίδης” (Δεμιρδεσίου 121, Νέα Ιωνία).
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2024/05/I_I¼IµI¯I_-I¿I¹-I_III¿I¹-prosklisi-1-1024x512.jpg)
Αναλυτικά, η ανακοίνωση – πρόσκληση του Δ.Σ. του Ιωνικού Συνδέσμου έχει ως εξής:
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2024/05/I_I¼IµI¯I_-I¿I¹-I_III¿I¹-programma-1-1-1024x727.jpg)
Ο Ιωνικός Σύνδεσμος παρουσιάζει την θεατρική παράσταση «Εμείς οι άλλοι» με την ερασιτεχνική θεατρική ομάδα του ΕΣΥΝ (Εθνικό Συμβούλιο κατά των Ναρκωτικών) παράρτημα Βύρωνα – Καισαριανής και την θεατρική Σκηνή «Αλέκα Παΐζη».
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2024/05/I_I¼IµI¯I_-I¿I¹-I_III¿I¹-programma-2-1-1024x725.jpg)
Η παράσταση θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 1 Ιουνίου 2024 με ώρα έναρξης 8.00′ μ.μ. στην αίθουσα του 3ου Λυκείου Νέας Ιωνίας «Γιώργος Μιχαηλίδης» (Δεμιρδεσίου 121, Νέα Ιωνία).
Καλλιτεχνική Επιμέλεια: Γιώργος Αντωνακάκης
Είσοδος Ελεύθερη