“Βάλτε τις μάσκες σας και ελάτε”: Με αυτόν τον τίτλο ο Δήμος Λυκόβρυσης – Πεύκης διοργανώνει για τους δημότες του Αποκριάτικο γλέντι και τους καλεί να προσέλθουν την Κυριακή, 10 Μαρτίου 2024, στις 8:00′ μ.μ. στο Root Café (Σοφοκλή Βενιζέλου 72, Λυκόβρυση).
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2024/03/IMG_2272-1024x1024.jpg)
Αναλυτικά, η ανακοίνωση του γραφείου τύπου του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης έχει ως εξής:
Ο Δήμαρχος Λυκόβρυσης – Πεύκης, Μάριος Ψυχάλης, η πρόεδρος της Επιτροπής Πολιτισμού του Δήμου, Μαρίνα Πατούλη – Σταυράκη και το Δημοτικό Συμβούλιο Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης σας προσκαλούν στην μεγάλη αποκριάτικη εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή, 10 Μαρτίου 2024, στις 20:00 στο Root Café (Σοφοκλή Βενιζέλου 72, Λυκόβρυση).
«Βάλτε τις μάσκες σας και ελάτε» να γιορτάσουμε και να ξεφαντώσουμε σε αποκριάτικους ρυθμούς με χορό, ποτό, κέφι και χαμόγελο!
Η είσοδος είναι ελεύθερη.