Ο Σύλλογος Ηπειρωτών Νέας Ιωνίας Αττικής “Άπειρος Γαία” παρουσιάζει το βιβλίο “Το πέρασµα αντίκρυ”, του Ηπειρώτη Συγγραφέα Θοδωρή Δεύτου, που θα γίνει την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2023, στις 7.00′ μ.μ., στην αίθουσα του συνεδριακού κέντρου Δήμου Νέας Ιωνίας (Πατριάρχου Ιωακείμ 4, Νέα Ιωνία).
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/11/HP-NI-2.jpg)
Ο Σύλλογος Ηπειρωτών Νέας Ιωνίας Αττικής “Άπειρος Γαία” σας προσκαλεί στην παρουσίαση του βιβλίου “Το πέρασµα αντίκρυ”, του Ηπειρώτη συγγραφέα Θοδωρή Δεύτου, που θα γίνει την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2023, στις 7μ.μ., στην αίθουσα του συνεδριακού κέντρου Δήμου Νέας Ιωνίας (Πατριάρχου Ιωακείμ 4, Νέα Ιωνία).
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/11/HP-NI-1.jpg)
Για το βιβλίο θα μιλήσουν οι εκπαιδευτικοί:
⦁ Σταυρούλα Οικοvόμου, Δ/vτρια 1ου Δημοτικού Σχολείου Ιλίου
⦁ Αλεξάνδρα Στεργίου, εκπαιδευτικός
Στο τέλος ο συγγραφέας θα συνομιλήσει με το κοινό και θα υπογράψει αντίτυπα του βιβλίου του.