Εκδήλωση – συζήτηση διοργανώνει ο Γιώργος Οικονόμου την Κυριακή 1 Οκτωβρίου στις 20.00 στο Κοντόπευκο, στην πλατεία Μερκούρη. Η «Νέα Αρχή για την Αγία Παρασκευή» αναφέρει στη σχετική πρόσκληση:
Ο Γιώργος Οικονόμου και τα στελέχη της Νέας Αρχής είναι δίπλα σας και επισκέπτονται κάθε ΓΕΙΤΟΝΙΑ.
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/09/image-215-1024x1024.png)
Σας προσκαλούμε την Κυριακή 1/10 στις 20.00 στο ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ (Πλατεία Μερκούρη) για να ακούσετε το Πρόγραμμά μας για τις γειτονιές, να συζητήσουμε και να καταγράψουμε ένα προς ένα τα προβλήματα που αντιμετωπίζετε.
Ήρθε η ώρα ΕΣΕΙΣ να πάρετε αποφάσεις και ΜΑΖΙ να κάνουμε την Αγία Παρασκευή ΠΟΛΗ ΠΡΟΤΥΠΟ.