Την Τρίτη 19 ∆εκεμβρίου 2023 και ώρα 7:00′ μ.μ. θα πραγματοποιηθεί η ορκωμοσία του νέου Δημάρχου Βριλησσίων, Ιωάννη Πισιμίση, καθώς και των νεοεκλεγέντων Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Βριλησσίων. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα «Μουσών» του Πνευματικού Κέντρου Βριλησσίων, Κισσάβου 11.
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/12/ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΤΕΛΕΤΗΣ-ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ-1_page-0001-1024x490.jpg)
Αναλυτικά, η ανακοίνωση – πρόσκληση έχει ως εξής:
Σας προσκαλούμε στην τελετή ορκωμοσίας του ∆ημάρχου και του νέου ∆ημοτικού Συμβουλίου Βριλησσίων, την Τρίτη 19 ∆εκεμβρίου 2023 και ώρα 19:00 στην αίθουσα «Μουσών» του Πνευματικού Κέντρου Βριλησσίων, Κισσάβου 11.
Ο εκλεγείς ∆ήμαρχος Βριλησσίων Ιωάννης Χ. Πισιμίσης.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ
Προσέλευση: 18:45
∆έηση
Ορκωμοσία ∆ημάρχου
Ορκωμοσία ∆ημοτικών Συμβούλων
Χαιρετισμοί Επικεφαλής ∆ημοτικών Παρατάξεων
Ομιλία ∆ημάρχου κ. Ιωάννη Χ. Πισιμίση