Στο «Παίδων» το 6χρονο παιδί για τις πρώτες βοηθείες μετά το τροχαίο στο Κερατσίνι.
![Οδηγός μπήκε στο αντίθετο ρεύμα στην Αττική Οδό](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/04/pexels-pavel-danilyuk-6754163-1024x684.jpg)
Σύμφωνα με τις πληροφορίες, αυτοκίνητο που κινούνταν επί της οδού Πανόρμου περίπου στις 8.30 σήμερα το πρωί, παρέσυρε και τραυμάτισε ένα παιδί 6 ετών.
Ο οδηγός παρέμεινε στο σημείο μέχρι να φτάσει η Τροχαία και το ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ, που παρέλαβε το ανήλικο και το μετέφερε στο νοσοκομείο «Παίδων» για τις πρώτες βοήθειες.