![||| |||](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2022/06/df1514b39ccd2d385fd29e19d91b31c8.jpg)
Η αδιαφορία και η εσκεμμένη παραμέληση έργων, δομών, υπηρεσιών της προηγούμενης διοίκησης είναι τα χαρακτηριστικά της διοίκησης Μίχου, τονίζεται στην ανακοίνωση της Δημοτικής Παράταξης
Από το γραφείο τύπου της Παράταξης “ Η δική μας Πόλη” εκδόθηκε η παρακάτω ανακοίνωση:
Το γεγονός των εγκαινίων του παρτεριού με τις υπεραιωνόβιες ελιές και της ονοματοδοσίας του σε «Μουσείο Φυσικής Ιστορίας», καυτηριάζει η δημοτική παράταξη «Η δική μας πόλη» στη νέα της κάρτα- ανακοίνωση, τη στιγμή που το θερμοκήπιο και το φυτώριο του δήμου μας βρίσκονται παρατημένα και εγκαταλελειμμένα από τη δημοτική αρχή Μίχου.