Την ολοκλήρωση της ανάπλασης της μικρής πλατείας στον Τσακό επί τις οδούς Ελ. Βενιζέλου και Ν. Ζέρβα σχολιάζει η «Νίκη Πολιτών για την Αγία Παρασκευή» αναφέροντας πως «Είναι ένα έργο που χρηματοδοτήσαμε και προγραμματίσαμε στην Δημαρχιακή μας θητεία, με την διαδικασία του Συμμετοχικού Προϋπολογισμού».
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2024/04/434966366_876522417820986_5232537982484502423_n-1024x683.jpg)
«Η ολοκλήρωση του με ενέργειες της προηγούμενης Δημοτικής αρχής και καθοριστική την συμμετοχή της Τεχνικής μας Υπηρεσίας, είναι γεγονός», προσθέτει και καταλήγει τονίζοντας πως «η συμβολή του Συλλόγου Κατοίκων Τσακού και η συνεργασία μας, μαζί του, ήταν καθοριστική».
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2024/04/434877654_876522401154321_3132373292569847199_n.jpg)