Διπλή συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ν. Ιωνίας όρισε ο πρόεδρος του Σώματος για την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2024. Η πρώτη, ειδική συνεδρίαση, θα ξεκινήσει στις 7.00′ μ.μ. και το μοναδικό της θέμα είναι η έγκριση έκθεσης πεπραγμένων Οικονομικής Επιτροπής Β’ Εξαμήνου 2023. Η δεύτερη, τακτική συνεδρίαση, θα ξεκινήσει ακριβώς μετά το πέρας της Ειδικής Συνεδρίασης με προβλεπόμενη ώρα έναρξης τις 7.30′ μ.μ.
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2024/02/dhmarxeionionias33.jpg)
Δείτε τα θέματα της ημερήσιας διάταξης των Συνεδριάσεων στις παρακάτω φωτογραφίες
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot-2024-02-18-125947-1024x694.jpg)
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot-2024-02-18-130230-vert-549x1024.jpg)