![||| |||](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2022/10/65ffeb67f829dcdf29044a6634d01dfc.jpg)
..
..
..
Σχόλιο του Ανδρέα Βασιλόπουλου
Μια απίστευτη ιστορία ανακαλύψαμε στο viber και σε σε ομάδα πολιτών στα “ορεινά” του Δήμου Ραφήνας – Πικερμίου.
Είναι προφανές – από την ανάρτηση που διαβάζουμε – ότι κάποιοι δρουν ανεξέλεγκτα στις πληγείσες από την πυρκαγιά του Ιουλίου , περιοχές του Δήμου. Αλλά για ότι συμβαίνει σε αυτές τις περιοχές, υπεύθυνος είναι ο Δήμος που έχει αναλάβει και την ευθύνη της αποκατάστασης της περιοχής.
Δεν έφταναν όλα όσα πέρασαν οι κάτοικοι, τώρα ήρθε και το “πλιάτσικο”