Ο δημοσιογράφος τοπικής αυτοδιοίκησης Χάρης Κουγιουμτζόπουλος συζήτησε με τον Βασίλη Καραβάκο για την επερχόμενη υποψηφιότητα στις βουλευτικές εκλογές με το «Πράσινο – Μωβ» και για τις επερχόμενες περιφερειακές και δημοτικές εκλογές.
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/02/κουγιυμτζοπουλος-1024x523.jpg)
Ο δημοσιογράφος τοπικής αυτοδιοίκησης Χάρης Κουγιουμτζόπουλος συζήτησε με τον Βασίλη Καραβάκο για την επερχόμενη υποψηφιότητα στις βουλευτικές εκλογές με το «Πράσινο – Μωβ» και για τις επερχόμενες περιφερειακές και δημοτικές εκλογές.
© 2022, ekfrasi.net