Την πρωτοχρονιάτικη της πίτα κόβει η παράταξη «Αλλάζουμε – Ενεργοί Πολίτες Αγίας Παρασκευής», με επικεφαλής τον Γιάννη Μυλωνάκη, την Κυριακή 29 Ιανουαρίου στις 18.00 στο Cafe Bar Erudio (Αγίου Ιωάννου 102 & Γραβιάς).
![](https://ekfrasi.net/wp-content/uploads/2023/01/αρχείο-λήψης-87-1024x1024.png)
«Αλλάζουμε»: Κοπή πίτας για την παράταξη Μυλωνάκη
Την πρωτοχρονιάτικη της πίτα κόβει η παράταξη «Αλλάζουμε – Ενεργοί Πολίτες Αγίας Παρασκευής», με επικεφαλής τον Γιάννη Μυλωνάκη, την Κυριακή 29 Ιανουαρίου στις 18.00 στο Cafe Bar Erudio (Αγίου Ιωάννου 102 & Γραβιάς).
© 2022, ekfrasi.net