Επαγγελματικός οδηγός

Κατεβάστε τις εφημερίδες σε μορφή pdf


Παλαιότερες ψηφοφορίες - Aρχείο

ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ | Ορκωμοσία νέας διοίκησης Δήμου Ν. Φιλαδέλφειας-Ν. Χαλκηδόνας στις 28/08
Τελευταία ενημέρωση:Τετάρτη,31/07/2019

...

 

Από το Γραφείο Τύπου του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας-Νέας Χαλκηδόνας

 

...



Μετά την επικύρωση της εκλογής και την ανακήρυξη του επιτυχόντος και των επιλαχόντων συνδυασμών των Δημοτικών και Κοινοτικών Εκλογών της 26ης Μαΐου και της 2ας Ιουνίου 2019 με τις αριθ. 567/2019 και 569/2019 αντίστοιχες αποφάσεις του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Αθηνών, καθώς και την αριθ. 651/2019 διορθωτική της πρώτης, σας καλούμε σε ορκωμοσία, σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 52 του Ν. 3852/10 («Καλλικράτης»), όπως τροποποιήθηκε από αυτές του άρθρου 40 του Ν. 4555/18 («Κλεισθένης Ι») στις 28 Αυγούστου 2019, ημέρα Τετάρτη και ώρα 7 μ.μ., στο Παγκόσμιο Πολιτιστικό Ίδρυμα Ελληνισμού Διασποράς «Ανδρέας Παπανδρέου» Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας-Νέας Χαλκηδόνας (Δεκελείας 152 & Ατταλείας 2-Νέα Φιλαδέλφεια).


Ο ΕΚΛΕΓΕΙΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΡΟΣ


ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ


ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ


1. ΓΕΩΡΓΑΜΛΗΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΤΑΦΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

3. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΝΘΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΜΠΕΡΔΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΜΠΙΓΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

10. ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΣΗΦ

11. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ

12. ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

13. ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΝΙΑ

14. ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

15. ΝΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

16. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

17. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΝΑΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

18. ΓΡΕΤΖΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

19. ΓΡΕΤΖΕΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

20. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23. ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

24. ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ-ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

25. ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

26. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

27. ΑΛΕΦΡΑΓΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΣΕΡΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

29. ΓΚΟΥΜΑ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

30. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

31. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

32. ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

33. ΚΟΠΕΛΟΥΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ


1. ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΠΑΓΟΥΤΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΑΓΙΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΠΕΡΔΕΣΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΣΟΥΡΤΖΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΛΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

8. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

9. ΜΟΥΡΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

10. ΓΚΟΥΜΑ ΛΗΔΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΚΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ


ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ


1. ΓΚΡΙΝΤΖΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2. ΔΑΡΣΑΚΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΡΙΕΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5. ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΑΜΠΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

7. ΖΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



dimfil31.jpg



Newsletters
Πληκτρολογίστε το ον/μο σας και τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας (email) και πατήστε

Αναζήτηση άρθρων